zamknij
zamknij
O Akademii
Kursy autoryzowane przez Cisco Systems
Cisco Network Academy CCNA dla młodzieży mieleckich szkół ponadgimnazjalnych
CCNA Exploration
CCNA Discovery
Organizacja zajęć
Zapisy
Literatura
Kursy sieciowe
Kontakt
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
Kursy autoryzowane przez Cisco Systems

bc

 

Program CCNA 4.0 wystepuję w dwóch odmianach - wersja CCNA Discovery oraz wersja CCNA Exploration. Jakkolwiek obie wersje programu przygotowują do zdania egzaminu certyfikacyjnego CCNA, wersja CCNA Discovery jest mniej rozbudowana i została opracowana dla osób nie mających żadnych wcześniejszych doświadczeń w zakresie informatyki. Wersją znacznie rozszerzoną i dostepną w języku polskim - jest CCNA Exploration.

 

Realizacja progamu CCNA jest rozłożona na cztery części zwane semestrami (nie należy ich mylić z semestrami akademickimi). Czas trwania semestru nie jest określony ale cały cykl szkolenia nie może być jednak realizowany w czasie krótszym niż 6 miesięcy.

Semestr pierwszy ma charakter wprowadzający i jest jedynym semestrem obejmującym głównie zajęcia teoretyczne. W przypadku semestrów od drugiego do czwartego zasadniczym elementem są już ćwiczenia laboratoryjne.

 

Program nie przewiduje możliwości pominięcia semestru pierwszego i zapisania się od razu na semestr drugi. Wszystkie zaliczone testy są rejestrowane na centralnym serwerze Akademii Cisco i brak zaliczonego poprzedniego semestru uniemożliwia rejestrację na semestr wyższy.


Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991