zamknij
zamknij
Tablica informacyjna
Informatory
Zapisy na szkolenia
Informatory - archiwum
Zeszyty nauczycielskie
Studia podyplomowe
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
Tablica informacyjna

 

 

 

baner


Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

E-matematyka

Zapraszamy nauczycieli matematyki wszystkich poziomów edukacyjnych, do realizacji wspólnego  przedsięwzięcia  pod  nazwą  „e-Matematyka”,  polegającego  na  tworzeniu  testów  i  zadań interaktywnych dla uczniów na platformie MOODLE.

 

Z  przygotowanych  zadań  będą  mogli  korzystać  uczniowie  wszystkich  nauczycieli - uczestników  naszego projektu. CKPiDN udostępni platformę oraz zapewni wsparcie merytoryczne (Lidia Głuszak –koordynator sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli matematyki) oraz techniczne (Artur Bodziony i Anna Mikuła –pracownicy CKPiDN). W  pierwszym  etapie  realizacji naszego  przedsięwzięcia  przewidziano  prezentację  możliwości  platformy skierowaną do zainteresowanych lub jeszcze niezdecydowanych osób.

 

Odbywać się ona będzie poprzez konsultacje  indywidualne  lub  grupowe,  na  które  można  zapisywać  się  poprzez  formularz  na  stronie  internetowej www.ckp.edu.pl w zakładce „Dla nauczyciela”. Konsultacje odbędą się w wybrane piątki w KCEM Kana od lutego do czerwca 2017 r. w godz. 13.00 –15.00.

 

W kolejnym etapie realizacji projektu, nauczyciele będą umieszczać własne pytania na platformie i tworzyć testy, a w ostaniem udostępniać je uczniom. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów korzystających z platformy. Zapisy na konsultacje przez formularz na stronie www.ckp.edu.pl

 

<<< Zapisy na konsulatacje > > >


Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

powrót do: Tablica informacyjna

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991