zamknij
zamknij
RCTNTW
Kursy i szkolenia
Operator zewnętrzny
Aktualności
Wirtualny spacer po RCTNTW
Wyposażenie
Laboratorium modelarstwa
MAUT "Leonardo"
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
MAUT "Leonardo"

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

Modelarz z MAUT „Leonardo” wykonał pokazowy lot zdalnie sterowanym modelem samolotu akrobacyjnego podczas gali, na której nagrodzono uzdolnioną młodzież z Podkarpacia

29 listopada 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Program wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”. Wojciech Koszelski, Przemysław Żurawski, Andrzej Rusinowski, Eryk Halaburda oraz instruktor Grzegorz Goryczka to modelarze z MAUT „Leonardo”, którzy zostali wyróżnieni podczas uroczystości.

 

Galę uświetnił widowiskowy lot zdalnie sterowanym modelem samolotu akrobacyjnego, który zaprezentował Eryk Halaburda – podopieczny modelarni działającej przy Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

 

Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl skierował do zdolnej młodzieży następujące słowa uznania:

Cieszę się, że ten program ukazuje talenty podkarpackiej młodzieży, ale aby nie zagubić talentu, to najpierw trzeba go odnaleźć. A to odnalezienie i wykreowanie talentów jest związane z Waszymi codziennymi wysiłkami. Dochodzi do tego ciężka praca Waszych pedagogów, nauczycieli, wychowawców, a także rodziców, którzy się Wami opiekują. Dziś jest Wasze święto, ale to też radość dla Samorządu Województwa Podkarpackiego, bo my chcemy wspierać uzdolnioną młodzież – powiedział marszałek.

 

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

powrót do: MAUT "Leonardo"

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991