zamknij
zamknij
RCTNTW
Kursy i szkolenia
Operator zewnętrzny
Aktualności
Wirtualny spacer po RCTNTW
Wyposażenie
Laboratorium modelarstwa
MAUT "Leonardo"
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
MAUT "Leonardo"

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

Zakończenie kursu "Zapis konstrukcji z elementami..."

21 kwietnia 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu odbyło się zakończenie kolejnej edycji kursu: „ Zapis konstrukcji z elementami wspomagania projektowania 2D i 3D dla uczniów liceów”. Zajęcia odbywały się w ramach Młodzieżowej Akademii Umiejętności Technicznych „LEONARDO”, która od 2015 roku organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży.

W tej edycji kursu uczestniczyło 13 uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu. Dzięki udziałowi w takich zajęciach uczniowie mieli możliwość zapoznać się z podstawami zapisu konstrukcji oraz pracy z programem AutoCAD. Zdobycie takich podstaw wiedzy technicznej zdecydowanie ułatwi tej młodzieży start na studiach na kierunkach technicznych. Zajęcia na kursie prowadziła Pani Halina Nowakowska. Uczniowie wyrażali się, zarówno o prowadzącej jak i o samych zajęciach, w bardzo pozytywnych słowach, byli wdzięczni za umożliwienie im zdobycia nowych umiejętności. A swoją wdzięczność i zadowolenie z kursu wyrazili wręczając prowadzącej piękny bukiet kwiatów.

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

powrót do: MAUT "Leonardo"

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991