zamknij
zamknij
RCTNTW
Operator zewnętrzny
Kursy i szkolenia
Aktualności
Wirtualny spacer po RCTNTW
Wyposażenie
Laboratorium modelarstwa
MAUT "Leonardo"
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
MAUT "Leonardo"

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

Zakończenie kursu "Zapis konstrukcji z elementami..."

21 kwietnia 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu odbyło się zakończenie kolejnej edycji kursu: „ Zapis konstrukcji z elementami wspomagania projektowania 2D i 3D dla uczniów liceów”. Zajęcia odbywały się w ramach Młodzieżowej Akademii Umiejętności Technicznych „LEONARDO”, która od 2015 roku organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży.

W tej edycji kursu uczestniczyło 13 uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu. Dzięki udziałowi w takich zajęciach uczniowie mieli możliwość zapoznać się z podstawami zapisu konstrukcji oraz pracy z programem AutoCAD. Zdobycie takich podstaw wiedzy technicznej zdecydowanie ułatwi tej młodzieży start na studiach na kierunkach technicznych. Zajęcia na kursie prowadziła Pani Halina Nowakowska. Uczniowie wyrażali się, zarówno o prowadzącej jak i o samych zajęciach, w bardzo pozytywnych słowach, byli wdzięczni za umożliwienie im zdobycia nowych umiejętności. A swoją wdzięczność i zadowolenie z kursu wyrazili wręczając prowadzącej piękny bukiet kwiatów.

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

powrót do: MAUT "Leonardo"

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991