zamknij
zamknij
Aktualności
IT2edu
Kontakt
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
Aktualności

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...


Nowość dla mieleckiego przemysłu

Szeroka współpraca Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki z różnymi gałęziami przemysłu, a szczególnie opinie płynące od pracodawców z  „Doliny Lotniczej" (Polskich Zakładów Lotniczych Sikorsky Company oraz innych zakładów ulokowanych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej), jak również studentów studiujących w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym w Mielcu potwierdziły konieczność kształcenia inżynierów mechaników o znacznie rozszerzonej wiedzy z zakresu inżynierii materiałowej.

 

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki wraz z trzema Wydziałami: Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, Metali Nieżelaznych, Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej, uruchomi w Mielcu w roku akademickim 2010/2011 niestacjonarne studia międzykierunkowe  I stopnia o nazwie "Inżynieria Mechaniczna i Materiałowa".

 

Obecnie w Polsce żadna uczelnia techniczna nie kształci specjalistów w tym zakresie na obecnie prowadzonych kierunkach studiów.

 

Więcej informacji na stronie internetowej AGH >>>


Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991