I Podkarpacki Hackathon AviaTech Challenge

 

Wśród wielu wydarzeń składających się na program XIV Mieleckiego Festiwalu imponująco zapowiada się I Podkarpacki Hackathon AviaTech Challenge, którego organizatorami są: Thinkhackr, CKPiDN w Mielcu, SAUT Leonardo oraz Województwo Podkarpackie. Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dniach 18-19 maja, a udział będą mogły wziąć josoby zarejestrowane na stronie: https://hackaviatech.pl/ 

 

Informacje dla uczniów:

Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz spędzić czas z wyjątkowymi ludźmi? A może mieć wpływ na przyszłość lotnictwa? Dołącz do najbardziej kreatywnego wydarzenia lotniczego w Polsce - hackathonu AviaTech Challenge! ✈️

AviaTech Challenge to 24h maratonu kreatywności, łamania schematów oraz pracy nad realnymi problemami i wyzwaniami branży lotniczej. Przygotowane zadania będą dotykały pełnego przekroju branży zarówno sfery cywilnej jak i militarnej, od kwestii miękkich jak stres przed lataniem czy obsługa pasażera, po zagadnienia inżynierskie jak konstrukcje lotnicze, napędy czy paliwa do zasilania statków powietrznych.

Bądź z nami w dniach 18-19 maja w Mielcu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe, materialne - staże, praktyki, wizyty studyjne, kursy i wycieczki, których pula wynosi już 🏆 100 000 zł 🏆 i stale rośnie. 

Kto może wziąć udział? Każdy! Zapraszamy do udziału uczniów, studentów, pasjonatów, makerów, artystów, programistów, designerów, konstruktorów, technologów, innowatorów - to wydarzenie jest dla CIebie bez względu na wiek, doświadczenie czy specjalizację. 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
🏆 masz szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody,
💤 zapewniamy nocleg, także dzień przed wydarzeniem,
🍴 Ty pracujesz, my dbamy o posiłki - jak hackathon to i pizza 🍕
🚌 transport z wybranych miast,
🎮 strefy relaksu, partnerów i lotniczych symulacji!

Twórz z nami przyszłość lotnictwa! 🛫 Nie czekaj, zarejestruj się - liczba miejsc jest ograniczona! 

https://www.facebook.com/events/1098414561479457 

Informacje, aktualna pula nagród, rejestracja: https://hackaviatech.pl/

 

Informacje dla nauczycieli:

Już 18 maja startuje najbardziej kreatywne wydarzenie w branży lotniczej – I Podkarpacki Hackathon Lotniczy AviaTech Challenge, które odbędzie się w hali MOSiR w Mielcu. 

W ciągu tego 24 godzinnego maratonu innowacji uczestnicy będą szukać rozwiązań na problemy współczesnego lotnictwa oraz wymyślać rozwiązania, które zrewolucjonizują przyszłość podróży i transportu lotniczego. Przygotowane zadania będą dotykały pełnego przekroju branży zarówno sfery cywilnej jak i militarnej, od kwestii miękkich jak stres przed lataniem czy obsługa pasażera, po zagadnienia inżynierskie jak konstrukcje lotnicze, napędy, awionika, czy zasilanie i nowe rodzaje paliw.

Celem AviaTech Challenge jest także popularyzacja zainteresowania lotnictwem oraz przedstawienie branży lotniczej jako atrakcyjnego pracodawcy z dużym potencjałem rozwoju.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie gromadzące kreatywne i ambitne osoby, które  rozwiązują wskazane problemy przy pomocy wybranych narzędzi – hackując rzeczywistość i przyjęte standardy przedstawiają innowacyjne rozwiązania. 

Uczestnicy dostają szansę pracy na realnych danych, często niepublicznych, w ciągu 24h nieprzerwanej pracy, kreatywnej burzy mózgów, tworzą idee lub prototypy. Zadania przygotowywane są na różnorodnym poziomie trudności, tak aby podjąć się ich mogli zarówno początkujący pasjonaci jak i eksperci w różnych dziedzinach.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe, materialne - staże, praktyki, wizyty studyjne, kursy i wycieczki, których pula wynosi już 🏆 100 000 zł 🏆 i stale rośnie. 

Kto może wziąć udział? Każdy! Zapraszamy do udziału uczniów, studentów, pasjonatów, makerów, artystów, programistów, designerów, konstruktorów, technologów, innowatorów - to wydarzenie jest dla każdego bez względu na wiek, doświadczenie czy specjalizację. 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
🏆 szansa by zgarnąć atrakcyjne nagrody,
💤 zapewniamy nocleg, także dzień przed wydarzeniem,
🍴 uczestnicy pracują, my dbamy o posiłki - jak hackathon to i pizza 🍕
🚌 transport z wybranych miast,
🎮 strefy relaksu, partnerów i lotniczych symulacji!

Liczba miejsc jest ograniczona! 

https://www.facebook.com/events/1098414561479457 

Informacje, aktualna pula nagród, rejestracja: https://hackaviatech.pl/

 

1x1 PULA NAGROÌ D 1

 

Kontakt

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu


ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec
tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,

e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do
Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010
i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek 7:30-15:30
Wtorek 7:30-15:30
Środa 7:30-15:30
Czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-15:30

 

NIP: 817-21-54-704
REGON: 690481700