Dni metodyczne w CKPiDN

Zapraszamy nauczycieli z krótkim stażem w pracy nauczycielskiej na zająca (konsultacje tematyczne).  Zaplanowaliśmy dla Państwa dwa DNI METODYCZNE prowadzone on-line w aplikacji MS Teams: 2 lutego i 20 kwietnia.

2 lutego zapraszamy:

o godz. 17.00 (2 godz.) – wszystkich nauczycieli na zajęcia: Planowanie pracy dydaktycznej.

W programie spotkania:

- zasady planowania dydaktycznego;

- rodzaje planowania;

- zalety i wady wynikające z planowania.

Spotkanie poprowadzi nasz doradca metodyczny: Ryszarda Kryczka

o godz. 17.30 (3 godz.) – nauczycieli wychowania fizycznego na zajęcia: Kompetencje prakseologiczne nauczyciela wychowania fizycznego rozpoczynającego pracę w zawodzie.

Spotkanie będzie poświęcone zaplanowaniu i zrealizowaniu oceny ucznia z wychowania fizycznego podczas nauki zdalnej w 4 obszarach oceniania: rozwój i sprawność, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo i edukacja zdrowotna.

Treściach zajęć:

- analiza rozporządzenia MEN w sprawie oceniania;

- planowanie form oceny dostępnych w nauczaniu zdalnym;

- propozycje testów, ankiet, kwestionariuszy, materiałów do oceny ucznia z wychowania fizycznego.

Spotkanie poprowadzi nasz doradca metodyczny: Bogumiła Dziekan-Gąbka

o godz. 17.00 (2 godz.) – nauczycieli wychowania przedszkolnego: Planowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu.

W programie spotkania:

Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wynikające z niej zadania i obowiązki dla nauczyciela w tym: planowanie pracy, dokonywanie obserwacji i diagnozy rozwoju dziecka, planowanie dnia i pisanie konspektu pracy dydaktycznej w przedszkolu.

Spotkanie poprowadzi nasz doradca metodyczny: Beata Wrzesień.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Po zapisaniu się na nie zostanie przesłany link do logowania się na zajęcia.  Tydzień po zajęciach w siedzibie CKPiDN można odbierać Zaświadczenia o uczestnictwie.

Zapisy: tutaj >>>