Lekcje otwarte online prowadzone przez nauczycieli doradców metodycznych

Podczas nauczania zdalnego realizujemy ofertę lekcji otwartych. Nasi doradcy metodyczni z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, wychowania przedszkolnego i wychowania fizycznego opracowali propozycje skierowane nauczycieli ze szkół powiatu mieleckiego. Zadanie doradców jest realizowane również w ramach projektu: Zaproś mnie na swoją lekcję.

Oferta doradców:

Bogumiła Dziekan-Gąbka – doradca metodyczny z wychowania fizycznego

Zapraszam na lekcję on-line, z wychowania fizycznego lub lekcję wychowawczą,  w ramach projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

Cykl lekcji „Ciekawe życie sportowców” zawiera 7 obszarów:

1. Manifesty polityczne,
  2. Tak się tworzy historia,
  3. Potyczki słowne dziennikarzy sportowych,
  4. Sportowy poker z pogodą,
  5. Kłopoty z płcią,
  6. Aferzyści,
  7. Kolorowe ptaki.

W trakcie 45 minut mogę zrealizować 2 obszary, pracuję na platformie TEAMS.

Najlepsze terminy to wybrane wtorki i czwartki (do uzgodnienia) od 12.00 do tzw. oporu

Bardzo serdecznie zapraszam nauczycieli z powiatu mieleckiego do wspólnej pracy na lekcji. Proszę o kontakt poprzez facebook: https://www.facebook.com/groups/232873317780219/user/100012630572983

lub poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie Pozdrawiam – BDG

Ryszarda Kryczka – doradca metodyczny dla nauczycieli z historii i wos

Zapraszam na lekcję on-line z historii w ramach projektu „Zaproś mnie na swoja lekcję”. Temat brzmi: Spotkanie dwóch kultur w Plymouth w Ameryce Północnej.

Terminy to wybrane wtorki (do uzgodnienia)i piątek w godzinach od 8:00 – 8:45.

Chętnych nauczycieli ze szkół podstawowych powiatu mieleckiego proszę o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022093096950

Pracuję w aplikacji MS  Teams.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia, Ryszarda Kryczka

Beata Wrzesień – doradca metodyczny dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

Zapraszam na słuchanie czytanej bajki z serii Trefliki pt. „Czekamy na mamę” w ramach projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

Terminy to wybrane wtorki (do uzgodnienia)o godz. 8:00 – 8:20.

Chętnych nauczycieli z przedszkoli powiatu mieleckiego proszę o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez facebook:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100011045310109

Pracuję w aplikacji MS  Teams.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia, Beata Wrzesień

Ewa Arciszewska – doradca metodyczny dla nauczycieli języka polskiego

Zapraszam na realizację przeze mnie lekcji on-line dla starszych szkoły podstawowej -klas VII – VIII. Zajęcia to przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, a konkretnie praca nad streszczeniem logicznym tekstu popularnonaukowego.

Temat: Oswoić streszczenie - praca nad tekstem popularnonaukowym.

Termin to wybrane wtorki (do uzgodnienia) od godziny 10.00

Pracuję w aplikacji MS Teams.

Istnieje możliwość realizacji innych tematów- po uzgodnieniu z mną.

Chętnych nauczycieli proszę o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia,

Ewa Arciszewska